ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YGS’ye Girecek Tüm Öğrencilerimize Başarılar

YGS’ye Girecek Tüm Öğrencilerimize Başarılar

 

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hafta sonu yapılacak Yükseköğretime Giriş Sınavı (YGS)’ na katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrenci ve velilerimizin sınav heyecanını paylaşıyoruz.

 

Öğrencilerimizin ve kıymetli velilerimizin ÖSYM tarafından yapılan bu sınavları ne kadar önemsediğini biliyoruz. Şunu kesinlikle unutmayın ki katılacağınız bu sınavlar sizin için hayatta olmazsa olmazlarınız değildir. Bu sınavları lütfen hayati derecede önemseyip kendiniz için ölüm kalım savaşı haline getirmeyin. Gireceğiniz hiçbir sınav sağlığınızdan ve sizden daha önemli değildir. Sınavınız nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın aklınızdan çıkarmamanız gereken bir şey var ki: Bizim için değerli olan sizlersiniz.  

 

Sevgili Gençler

Sizlerin bu sınavda başarmak için elinizden gelen tüm gayreti göstereceğinize eminiz. Kendinize inanın ve güvenin. Her zaman yanınızda olan tüm sevenlerinizin bu süreçte yanınızda olacağını ve onların dualarında yer alacağınızı unutmayın. Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü olarak heyecanınızı paylaşıyor ve bizler için ne kadar değerli olduğunuzu sizlere bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

 

Bu sınavı gelecekle ilgili hedeflerinize, kurduğunuz hayallerinize ulaşacağınız, çalışmalarınızın karşılığını alarak üniversiteli olma yolunda ilk adımı atacağınız bir sınav olarak değerlendirmenizi istiyor, bu sınava katılacak tüm öğrencilerimize tekrar başarılar diliyor ve öğrencilerimizi en derin muhabbetimizle gözlerinden öpüyoruz.

 

                                                                                                                     

                                                                                                                               Erol BOZKURT

                                                                                                                            Milli Eğitim Müdürü

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.