ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Döneme Büyük Bir Sevinçle ‘Merhaba’ Diyoruz

Yeni Döneme Büyük Bir Sevinçle ‘Merhaba’ Diyoruz

Yeni Döneme Büyük Bir Sevinçle ‘Merhaba’ Diyoruz

Yeni başlangıçlar hep heyecan vericidir. Yenilik azim, özveri, çok çalışmayı da içerir. Yeni bir döneme başlamanın sevinci var hepimizin yüreğinde. Sizlere kavuşmanın mutluğu bizlerde.

Geleceğin dünyasında “Ben de varım” diyebilecek nesiller yetiştirmeyi hedeflediğimiz, 2018- 2019 eğitim ve öğretim yılının ikinci dönemine büyük bir sevinçle ‘merhaba’ diyoruz.

Bir dönemi arkamızda bırakarak, yeni bir heyecan, yeni bir ışık en önemlisi de yeni bir umut ile ikinci döneme başlıyoruz.

İlerlemenin sırrı başlamaktan geçer. Her başlangıç, umutları canlandırır. Daha iyiye ulaşma beklentilerini arttırır. Bu başlangıçta yol arkadaşlarımız başkahramanlarımız öğretmenlerimizle sizlere iyi bir bir eğitim öğretim dönemi daha sunabilmek için var gücümüzle çalışacağız.

Sevgili öğrencilerimiz, hepiniz ayrı bir değersiniz ve bu nedenle bizim için çok önemlisiniz. Sizler ülkemizin aydınlık geleceğinin mimarları içinde yer alacaksınız. Sizlere güveniyor, her birinizin pek çok alanda yeni başarı sahibi olacağınıza inanıyorum. Akademik, kültür, sanat ve spor gibi pek çok farklı alanda çalışmalarımıza kaldığımız yerden sizlerle birlikte devam edeceğiz. Yarıyıl tatilinde dinlenme ve enerji toplama fırsatı yakalayan siz sevgili öğrencilerimize kucak dolusu hoş geldiniz diyor, yeni eğitim ve öğretim döneminin tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.

Turan AKPINAR

İl Milli Eğitim Müdürü

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.