ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YAŞAM KOÇLUĞU FARKINDALIK KURSU SERTİFİKA DAĞITIM TÖRENİ

 Ankara  Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ankara Üniversite’sinin ortaklaşa düzenlediği Çocuk Dostu Şehir Ankara Projesi kapsamında gerçekleştirilen  ‘’Yaşam Koçluğu Farkındalık Kursu ‘’seminerinin sertifika dağıtım töreni İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mehmet Akif Salonu’nda yapıldı.
YAŞAM KOÇLUĞU FARKINDALIK KURSU SERTİFİKA DAĞITIM TÖRENİ

Çocuk Dostu Şehir Ankara Projesi kapsamında daha verimli, daha etkin, daha sürdürülebilir bir eğitim öğretim programı oluşturmak için projede görev alan öğretmenlere sık sık  verilen kurslar  kapsamında yapılan Yaşam Koçluğu Farkındalık Kursu da bu eğitim programı dahilinde gerçekleşti.   11 ile 17 mayıs 2016 tarihleri arasında yapılan 30 saatlik eğitim  kursu sonunda sertifika almaya hak kazanan  öğretmenlere  eğitim sertifikaları   İl Milli Eğitim Müdürü Vefa BARDAKCI ,müdür yardımcıları ve şube müdürleri tarafından  verildi.

 

 Törene il Milli Eğitim Müdürü Vefa BARDAKCI,  müdür yardımcıları ,şube müdürleri, sertifika almaya hak kazanan öğretmenler ve davetliler katıldı. Sertifika dağıtım töreni toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.