ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Ercan TOPACA Okul İnşaatlarını Gezdi
![Valimiz Sayın Ercan TOPACA Okul İnşaatlarını Gezdi](/meb_iys_dosyalar/2018_08/27192920_6f2d4bd0-6d58-4628-8049-1ff3a596392a.jpg)
Valimiz Sayın Ercan TOPACA, Vali Yardımcımız Sayın Bilal BOZDEMİR ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR ve beraberindeki heyet; önce Çankaya ilçemizdeki Ankara Fen Lisesi, yurt ve ek derslik inşaatını, daha sonra ise Keçiören İlçemizdeki kampüs bölgesi okul inşaatlarını denetleyerek ilgililerden bilgi aldılar.