ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOBB ve ATO'dan Eğitime 55 Adet Klavyeli Tablet Desteği

TOBB ve ATO'dan Eğitime 55 Adet Klavyeli Tablet Desteği

          Eğitime destek kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Ankara Ticaret Odası tarafından, ihtiyacı olan öğrencilerimize verilmek üzere Müdürümüz Turan AKPINAR' a 55 adet klavyeli tablet teslim edildi.

          Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından, Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze, çevrimiçi eğitim alan ihtiyaç sahibi öğrencilerimize verilmek üzere, 55 adet klavyeli tablet teslim edildi.

          Tabletleri teslim alan Müdürümüz Turan AKPINAR, törende Milli Eğitim Bakanlığımızın ve alt birimlerimizin uzaktan eğitimde oldukça başarıyla yol aldığına değinirken, çevrimiçi ders anlatımları ve EBA altyapısı ile ülkemizin uzaktan eğitim konusunda oldukça hızlı hareket ederek bu konuda önemli bir başarı sağladığına değindi. 

          TOBB ve ATO tarafından müdürlüğümüze verilen tabletleri öğrencilerimiz adına teslim alan AKPINAR, ülkemizdeki sağduyulu iş adamlarımızın ve kurumlarımızın, millet olarak bu pandemi döneminde yavrularımızın eğitimden geri kalmaması adına verdiğimiz mücadeleye destek olmalarının önemine değinerek teşekkür etti.

          ATO'nun ev sahipliğinde gerçekleşen tablet teslim törenine Ankara İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan AKPINAR, ATO Başkanı Gürsel BARAN ve misafirler katıldı.

19-01-202119-01-202119-01-2021

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.