ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG’a Girecek Öğrencilerimize Başarılar

TEOG’a Girecek Öğrencilerimize  Başarılar

25-26 Kasım tarihlerinde yapılacak TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş)’a katılacak  öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrenci ve velilerimizin heyecanını paylaşıyoruz.

 

Ankara’da TEOG sınavına 661 okulumuzda, 5 bin 668 salonumuzda, 71 bin 675 öğrencimiz girecek ve 14 bin 753 öğretmenimiz de bu sınavda görev alacaktır. Ankara’da sınavın huzurlu bir ortamda geçmesi için gerekli tüm tedbirler alınmış; sınavların en iyi şekilde yapılması adına Milli Eğitim Müdürlüğümüzce gerekli hazırlıklar tamamlanmıştır.

 

Siz değerli öğrencilerimizin başarmak için elinizden gelen gayreti göstereceğinize eminiz. Kendinize inanın ve güvenin. Her zaman yanınızda olan tüm sevenlerinizin bu süreçte de yanınızda olacağını unutmayın.

 

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü olarak heyecanınızı en içten duygularımızla paylaşıyor ve bizler için ne kadar değerli olduğunuzu sizlere bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Bu sınavda görevli tüm öğretmen ve yöneticilerimize kolaylıklar, sınava katılacak tüm 8. sınıf öğrencilerimize başarılar diliyor,  öğrencilerimizi sevgiyle gözlerinden öpüyorum.

 

                                                                                             Erol BOZKURT

                                                                                     Ankara Milli Eğitim Müdürü

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.