ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG’a Girecek Öğrencilerimiz: Hepinize Başarılar Diliyorum

TEOG’a Girecek Öğrencilerimiz: Hepinize Başarılar Diliyorum


27-28 Nisan tarihlerinde yapılacak Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavına katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrenci ve velilerimizin heyecanını paylaşıyoruz.


TEOG sınavına 664 okulumuzda, 5 bin 840 salonumuzda,71 bin 703 öğrencimiz girecek ve 14 bin 840 öğretmenimiz de bu sınavda görev yapacaktır. Sınavın huzurlu bir ortamda geçmesi için gerekli tüm tedbirler alınmış ve hazırlıklar tamamlanmıştır.


Sevgili Öğrenciler,


Hedeflerinize ulaşacağınız ve çalışmalarınızın neticesini alacağınız bir sınav olarak görmenizi istediğimiz TEOG sınavında başarmak için elinizden gelen tüm gayreti göstereceğinize eminiz. Kendinize güvenin ve rahat bir şekilde sınava girin, unutmayın ki her zaman yanınızda olan aileleriniz/sevenleriniz bu süreçte de yanınızda olacak ve sizlere destek verecektir.


Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü olarak heyecanınızı en içten duygularımızla paylaşıyor, bizler için ne kadar önemli ve değerli olduğunuzu sizlere bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Çalışmalarınızın karşılığını alabileceğiniz, gönlünüzdeki hedefinize ulaşabileceğiniz bir sınav süreci geçirmenizi temenni ediyorum.

Sınava katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrencilerimizi sevgiyle gözlerinden öpüyor, sizleri bugünlere getiren fedakâr ailelerinize selam ve sevgilerimi sunuyorum.


                                                                                                                    Erol BOZKURT
                                                                                                         ANKARA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.