ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Sınavına Girecek Tüm Öğrencilerimize Başarılar

TEOG Sınavına Girecek Tüm Öğrencilerimize Başarılar

 

Sevgili Öğrencilerimiz ve Değerli Velilerimiz

 

Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü olarak,  26-27 Kasım 2014 tarihleri arasında yapılacak Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavına katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrencilerimiz ve velilerimizin heyecanını paylaşıyoruz.

 

Ankara’da 582 okulda 76 bin 292 öğrencimizin gireceği sınav öncesinde yavrularımızın sınava en iyi ortamda girebilmeleri için gerekli tüm hazırlıklar yapılmış, büyük bir gayret göstererek ve emek vererek hazırlandığınız bu sınavın huzurlu bir atmosferde geçmesi için gerekli tüm tedbirler alınmıştır.

 

Sizleri hedeflerinize ulaştıracak çalışmalarınızın somut bir başlangıcı olarak görebileceğiniz bu sınava katılacak tüm öğrencilerimize tekrar başarılar diler, öğrencilerimizi sevgiyle gözlerinden öperim.

 

Erol BOZKURT

Milli Eğitim Müdürü

 

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.