ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Sınavına Girecek Öğrencilerimiz: Hepinize Başarılar Diliyorum

TEOG Sınavına Girecek Öğrencilerimiz: Hepinize Başarılar Diliyorum

 

29-30 Nisan tarihlerinde yapılacak Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavına katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, öğrenci ve velilerimizin heyecanını paylaşıyoruz.

 

Ankara’da TEOG sınavına 585 okulumuzda 76 bin 249 öğrencimiz girecek ve 12.716 öğretmenimiz de bu sınavda görev yapacaktır. Ankara’da sınavın huzurlu bir ortamda geçmesi için gerekli tüm tedbirler alınmış; sınavların en iyi şekilde yapılması adına Milli Eğitim Müdürlüğümüzce gerekli tüm hazırlıklar tamamlanmıştır.

 

Hedeflerinize ulaşacağınız ve çalışmalarınızın karşılığını alacağınız bir sınav olarak görmenizi istediğimiz TEOG sınavında sizlerin başarmak için elinizden gelen tüm gayreti göstereceğinize eminiz. Kendinize inanın ve güvenin. Her zaman yanınızda olan tüm sevenlerinizin bu süreçte de yanınızda olacağını ve onların dualarında yer alacağınızı unutmayın. Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü olarak heyecanınızı en samimi duygularımızla paylaşıyor ve bizler için ne kadar değerli olduğunuzu sizlere bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Bu sınava katılacak olan tüm 8. sınıf öğrencilerimize tekrar başarılar diliyor, öğrencilerimizi sevgiyle gözlerinden öpüyorum.

 

                                                                                                             Erol BOZKURT

                                                                                                     Ankara Milli Eğitim Müdürü

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.