ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TED ÜNİVERSİTESİ İLE EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

TED ÜNİVERSİTESİ İLE EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

         Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Ankara'daki üniversiteler arasında imzalanan Eğitimde İşbirliği Protokolleri'ne bir yenisi daha eklendi. Daha önce Ankara ve Hacettepe Üniversiteleriyle imzalanan Eğitimde İşbirliği Protokolü TED Üniversitesiyle de imzalandı.

         TED Üniversitesi Rektörlük toplantı salonunda Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR ve TED Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. H. Belgin AYVAŞIK'ın imzalarıyla tören gerçekleştirildi. Törene Müdür Yardımcımız Mehmet ÇALIŞKAN ve üniversite yöneticileri katıldı.

         Üniversiteler ile yapılan Eğitimde İşbirliği Protokollerinin amacı, Ankara sınırları içerisinde yer alan Millî Eğitim Müdürlüğümüze bağlı eğitim kurumlarında, eğitimin niteliği ile ilgili öncelikle belirlenmiş alanlar başta olmak üzere, taraflarca uygun görülen tüm alanlarda karşılıklı kurumsal kapasiteleri güçlendirmek adına taraflar arasında iş birliği ve koordinasyonu sağlamaktır. Protokoller ile okullarımızın üniversitelerin imkânlarından faydalanmasının ve Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başlattığımız "Başkent Öğretmen Atölyeleri" ve "Danışman Akademisyen Uygulaması" gibi çalışmaların önü daha etkin sürdürülmesi amaçlanmaktadır

 24-10-201924-10-201924-10-201924-10-2019

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.