ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TBMM Başkanımız Sayın İsmail Kahraman, Makamını Geleceğin Büyükleri Çocuklara Bıraktı

TBMM Başkanımız Sayın İsmail Kahraman, Makamını Geleceğin Büyükleri Çocuklara Bıraktı


Türkiye Büyük Millet Meclisi´nin açılışının 96. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Millî Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı, Millî Eğitim Bakanlığımız Bakan Yardımcısı Sayın Orhan Erdem, Millî Eğitim Bakanlığımız Müsteşarı Sayın Yusuf Tekin, Millî Eğitim Bakanlığımız Temel Eğitim Genel Müdürü Sayın Cem Gençoğlu, Ankara Millî Eğitim Müdürü Erol Bozkurt ve çocuklar, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 26. Dönem Başkanı Sayın İsmail Kahraman’ı makamında ziyaret etti.

TBMM Başkanımız Sayın İsmail Kahraman, Meclis Başkanlığı koltuğunu temsili olarak Azmi Ertuğrul İlkokulu 4.sınıf öğrencisi 10 yaşındaki Ahmet Özayaşlıol’a devretti.

Çocuk Meclis Başkanı Ahmet Özayaşlıol: “Türkiye Büyük Millet Meclisi´nin açılışının 96.yılında burada sizlere seslenmenin heyecan ve gururunu yaşıyorum. Tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Bu özel günde bizi makamına kabul eden Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın İsmail Kahraman’a kendim ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. 23 Nisan’da tıpkı bu mevsimde yeşeren kayısı tomurcukları gibi bu Çocuk Bayramı’nda da başta ülkemiz olmak üzere dünyamızda insan haklarına saygı, sevgi, barış, hoşgörü ve kardeşlik tomurcuklarının yeşermesini diler saygı ve sevgilerimi sunarım.”dedi.

TBMM Başkanımız Sayın İsmail Kahraman ziyarete gelen diğer çocukların isimlerini okuyarak, çocuklara ileride ne olmak istediklerini sordu.  Çocuklara çeşitli hediyelerin verildiği ziyaret fotoğraf çekimiyle sona erdi.

23-04-201623-04-2016

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.