ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TALİM VE TERBİYE KURULU BAŞKANLIĞI E-DENKLİK MODÜLÜ TANITIM TOPLANTISINI YAPTI

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un katılımlarıyla gerçekleşen "e-Denklik Modülü Tanıtım Toplantısı"nda Bakanımıza Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR da eşlik ettiler.
TALİM VE TERBİYE KURULU BAŞKANLIĞI E-DENKLİK MODÜLÜ TANITIM  TOPLANTISINI YAPTI

 

               Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı'nın organize ettiği toplantıya Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK,  UNICEF Türkiye Ülke Temsilcisi Philippe DUAMELLE, UNICEF Türkiye Eğitim Bölüm Başkanı Brenda HAIPLIK, Talim Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Dr. Burhanettin DÖNMEZ, Ortaöğretim Genel Müdürü Cengiz METE, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Burcu EYİSOY DALKIRAN, Maarif Vakfı Başkanı Birol AKKÜN  ve Müdürümüz  Turan AKPINAR katıldılar.

                Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2020 İş Takvimi ve Eylem Planında yer alan e-Denklik Modülü, denklik işlemlerinin elektronik ortamda yürütüldüğü ve bilgilerin muhafaza edildiği bir sistem olup UNICEF'İN katkılarıyla 2020 yılının inovatif ilk icraatı olarak uygulamaya konulmuştur. Talim Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Dr. Burhanettin DÖNMEZ'in "e-Denklik Modülü"nün amacını ve faydalarını anlattığı toplantıda Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK da bir konuşma yaptılar.

                Program,  e-Denklik Modülü üzerinden  başvuruda bulunan ve denklik belgelerini almaya hak kazanan Nijerya ,İran, Irak, Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya vatandaşı öğrencilere,  Bakanımız Sayın  Ziya SELÇUK'un e-Denklik belgelerini teslim etmesiyle sona erdi.

 

13-01-202013-01-202013-01-2020

 

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.