ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sincan Ahmet Andiçen MTAL Futbolcuları Türkiye 3.lüğü Gururunu Bozkurt’la Paylaştı

Sincan Ahmet Andiçen MTAL Futbolcuları Türkiye 3.lüğü Gururunu Bozkurt’la Paylaştı

Geleneksel Nike Türkiye Liseler Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda Türkiye 3.lüğünü elde eden Sincan Ahmet Andiçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol takımı Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

 

Türkiye genelinde 4000 takımın katıldığı turnuvada önce Ankara 1.si olan gençler, ardından İç Anadolu Bölge Şampiyonluğunu elde ederek Türkiye Finali’ne katılmaya hak kazandı. İstanbul’da yapılan müsabakalarda da Türkiye üçüncülüğü kazandılar.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, misafirleriyle yakından ilgilendi, katıldıkları müsabaka hakkında bilgi aldı. Futbolcu gençlerin kimilerine hangi mevkide oynadıklarını, kimilerine gelecek planlarını sordu. Kısa ve samimi sohbetin ardından müsabaka süreciyle ilgili olarak antrenörleri ve aynı zamanda beden eğitimi öğretmenleri olan Veysel Bucak’tan bilgi alan Bozkurt, Türkiye üçüncüsü bir takımı ağırlamaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Başarılarının artarak devamını beklediğini sözlerine ekledi. 

 

Okul Müdürü Cemile Yılmaz da futbol takımındaki öğrencilerinin, alt sınıflarda okuyan kardeşlerine çok güzel bir örnek oluşturdukları için onlarla gurur duyduğunu belirtti.

 

Neşeli başlayan ziyaretin sonunda Şampiyonlarla fotoğraf çektiren Erol Bozkurt, misafirlerini yine neşeyle uğurladı.

 

Sincan Ahmet Andiçen MTAL Futbolcuları Türkiye 3.lüğü Gururunu Bozkurtla PaylaştıSincan Ahmet Andiçen MTAL Futbolcuları Türkiye 3.lüğü Gururunu Bozkurtla PaylaştıSincan Ahmet Andiçen MTAL Futbolcuları Türkiye 3.lüğü Gururunu Bozkurtla PaylaştıSincan Ahmet Andiçen MTAL Futbolcuları Türkiye 3.lüğü Gururunu Bozkurtla PaylaştıSincan Ahmet Andiçen MTAL Futbolcuları Türkiye 3.lüğü Gururunu Bozkurtla PaylaştıSincan Ahmet Andiçen MTAL Futbolcuları Türkiye 3.lüğü Gururunu Bozkurtla Paylaştı

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.