ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ŞEHİDİMİN DÖKTÜĞÜ BÜTÜN KANLAR HELÂL, HAKKIMIZDIR VAAD EDİLEN EBEDİ İSTİKLÂL"          "İstiklâl Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Âkif ERSOY' u Anma Günü Etkinlikleri" kapsamında Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü'nün, mesleki ve teknik eğitim okulları arasında düzenlediği çevrimiçi slogan yarışmasında il birincisi olan Kahramankazan Şehit Lokman Biçinci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencimiz Alperen BUDAK'a plaket ve ödülleri Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR tarafından verildi.
          Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR, öğrencimiz Alperen BUDAK'a plaket ve ödüllerini takdim ederlerken Kahramankazan Şehit Lokman Biçinci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Önder KESKİN de hazır bulundular.
          Öğrencimiz Alperen BUDAK' ın "İstiklâl Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Âkif ERSOY' u Anma Günü Etkinlikleri" kapsamında yarışmada birinci olan sloganı ise; "ŞEHİDİMİN DÖKTÜĞÜ BÜTÜN KANLAR HELÂL, HAKKIMIZDIR VAAD EDİLEN EBEDİ İSTİKLÂL" oldu.
          Kendisine, Milli Şairimiz Mehmet Âkif ERSOY' un milletimize emaneti olan büyük eseri Safahat, Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR tarafından hediye edildi. Ayrıca İl Birincisi Plaketi ve Katılım Belgesi ile diğer ödülleri Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR tarafından takdim edilen öğrencimiz Alperen BUDAK, Eğitimin Başkenti' nde Ankara'mızda daha güçlü yarınlar için Asım'ın Nesli' nin aydınlık yüzüne olan inancımızı tazeledi.

01-04-202101-04-202101-04-202101-04-202101-04-2021

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.