ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sahne Öğretmenlerin

Sahne Öğretmenlerin

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Altındağ’da görev yapan öğretmenlerden oluşan Türk Halk Müziği Korosu, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonu’nda davetlilere gönüllere dokunan bir konser verdi.

 

Katılımın oldukça yoğun olduğu gözlenen bu anlamlı programda Ankara genelinde düzenlenen “Öğretmenler Arası Şiir Okuma Yarışması”nda dereceye giren öğretmenlerimiz de şiirlerini sahnede seslendirdiler.

 

Öğretmenlik mesleğinin gelişimini ve bugünlerini gösteren “Anılarda Öğretmenler” adlı fotoğraf sergisini gezen ve öğretmenlerimizin bu özel ve anlamlı gününde onlarla birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti belirten İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt: “ Öğretmenlerimiz, türkülerimizi bu sahnede hissederek, yaşayarak ve yaşatarak dile getirdiler. Yüreğinizden süzerek yorumladığınız türkülerimizi ve şiirleri doğrusu büyük bir keyifle dinledik. Hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

 

Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Yunus Keleş, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, idareciler ve öğretmenlerin de katıldığı etkinlikte Öğretmenler Arası Şiir Okuma Yarışmasında dereceye giren öğretmenlerimize ödül ve plaketleri takdim edildi.

 

30-11-201530-11-201530-11-201530-11-201530-11-2015

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.