ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ÖZEL EĞİTİMDE YÜKSEK KALİTELİ EĞİTİME EVET!"          "Yes to High Quality of Instruction for the Special Education!" Projesi; Bütünleştirilmiş Eğitim için Özel Eğitim Hizmetlerinin Kalitesinin Artırılması Hibe Programı kapsamında, Etimesgut Bilim ve Sanat Merkezi ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı arasında imzalanan iş birliği protokolü ve Avrupa Birliği Mali Yardımları kapsamında hibe alarak hayata geçirildi.

          Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile BİLSEM öğrencilerinin müzik dinletisiyle başlayan açılış töreni; Etimesgut Bilim ve Sanat Merkezi Müdiresi Derya BOÇKAY'ın açılış konuşmaları ve Vali Yardımcımız Sayın Dr. Ayhan ÖZKAN'ın hitaplarıyla devam etti. Proje Koordinatörü Dr. Derya Yüreğilli GÖKSU ve Prof. Dr. Serdar KÖKSAL'ın proje ve bütünleştirici eğitim uygulamaları ile ilgili bilgilendirmelerinin ardından son buldu.

          "Yes to High Quality of Instruction for the Special Education!" Projesi'nin Açılış Töreni'nde; Etimesgut İlçe Millî Eğitim Müdürü Ahmet Gürsel AVCI ve Şube Müdürleri Şerif TURAN ile Ahmet İNAN da öğrenci ve öğretmenlerimize eşlik ettiler.

26-01-202226-01-2022

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.