ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Oryantiring Şampiyonu Öğrencilerden Erol Bozkurt’a Ziyaret

Oryantiring Şampiyonu Öğrencilerden Erol Bozkurt’a Ziyaret


Ankara şampiyonu olan Yenimahalle Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Oryantiring Takımı Ankara Millî Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u makamında ziyaret etti.


15 Mart’ta Sincan Harikalar Diyarı’nda yapılan ve 18 okulun katıldığı yarışlarda Ankara Şampiyonu olarak Bolu’da yapılacak bölge şampiyonasına katılmaya hak kazanan öğrencilerimizi başarılarından ötürü tebrik eden Ankara Millî Eğitim Müdürü Erol Bozkurt: “Harita ve pusula yardımı ile belirlenen hedefleri, belirlenen zamanda bulma olarak bilinen oryantiring sporu, öğrencilerimizin doğa ile iç içe olmasının yanında hızlı ve pratik düşünme gücünü geliştirmesi bakımından oldukça önemli. Başarılı olmalarının yanında böyle bir sporla uğraştıkları için de öğrencilerimizi ayrıca tebrik ediyorum”dedi.


Çocuklarımızın çalışma ve başarılarından dolayı her zaman gurur duyduklarını ifade eden Ankara Millî Eğitim Müdür Erol Bozkurt: “Biz çocuklarımızı geleceğimizin büyükleri olarak görüyor ve onlara çok fazla değer veriyoruz. Öğrencilerimizin sosyal aktivitelere katılmasını; sporla, sanatla, müzikle, tiyatroyla, folklorla, resimle, satrançla ya da kendi seçecekleri, başarılı olacakları, zevk alacakları bir uğraş alanıyla ilgilenmelerini istiyoruz.”dedi.


Ankara Millî Eğitim Müdür Erol Bozkurt’a kendi okullarında yapılan satranç takımını hediye eden Yenimahalle Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Oryantiring Takımı öğrencilerinin ziyareti toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

 

30-03-201630-03-2016

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.