ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAÖĞRETİM GENEL MÜDÜRÜ SAYIN YUSUF BÜYÜK BAŞKANLIĞINDA PROJE OKULLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

ORTAÖĞRETİM GENEL MÜDÜRÜ SAYIN YUSUF BÜYÜK BAŞKANLIĞINDA PROJE OKULLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı Fen Liseleri, Anadolu Liseleri, Sosyal Bilimler Liselerinde (proje okulları) görev yapmakta olan 34 okul müdürünün katılımı ve Ortaöğretim Genel Müdürümüz Sayın Yusuf BÜYÜK, Daire Başkanı Sayın Mehmet BÖLÜCEK ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR'ın iştirakleriyle Cumhuriyet Fen Lisesinde değerlendirme toplantısı yapıldı.

Proje okullarını daha iyi seviyeye getirmek, öğrencilere olan yaklaşımı değerlendirmek ve öğretmenlerin saygınlığını geliştirmek için yapılması gerekenlerin konuşulduğu toplantıda Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR; Ankara'daki proje okullarının sadece bu şehir için değil tüm Türkiye'nin eğitimi için önemli olduğunu vurguladı ve toplantının hayırlı olmasını diledi.

Toplantıda fen ve sosyal bilimler liselerinde eğitim ? öğretimin "2023 Eğitim Vizyon Belgesi" öngörülerine uygun hale gelmesi için yapılacakların yanı sıra, gelecek yıl artacağı tahmin edilen kontenjanlara göre derslik sayısının ve pansiyonların kapasitesinin artırılması için yapılması gerekenler ve yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

18-09-201918-09-201918-09-2019

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.