ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ölüm Yıldönümünde Tevfik İleri’ye Vefa Ziyareti

Ölüm Yıldönümünde Tevfik İleri’ye Vefa Ziyareti

 

Milli Eğitim eski Bakanlarından Tevfik İleri ölüm yıl dönümünde Cebeci Asri Mezarlığındaki kabri başında Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, evlatları Cahide ve Cahit İleri ve çok sayıda seveni tarafından ziyaret edildi.

 

Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin her yıl düzenlediği Tevfik İleri’yi anma programında vefatının 53. yıl dönümü vesilesiyle okunan 53 hatm-i şerifin duası yapıldı. Programda bir önceki yıl düzenlenen Tevfik İleri’ye mektup yazma yarışmasında Türkiye ikincisi olan Beyza Yıldırım’ın okuduğu mektup ve bir evlat gözüyle babasını anlatan Cahit İleri’nin konuşması katılımcılardan büyük ilgi gördü.

 

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Tevfik İleri’ye anma programı düzenleyen ve hatim okuyan tüm öğrencilere gösterdikleri bu vefalı davranıştan ötürü teşekkür etti.

 

Ölüm Yıldönümünde Tevfik İleriye Vefa ZiyaretiÖlüm Yıldönümünde Tevfik İleriye Vefa ZiyaretiÖlüm Yıldönümünde Tevfik İleriye Vefa ZiyaretiÖlüm Yıldönümünde Tevfik İleriye Vefa ZiyaretiÖlüm Yıldönümünde Tevfik İleriye Vefa ZiyaretiÖlüm Yıldönümünde Tevfik İleriye Vefa ZiyaretiÖlüm Yıldönümünde Tevfik İleriye Vefa ZiyaretiÖlüm Yıldönümünde Tevfik İleriye Vefa ZiyaretiÖlüm Yıldönümünde Tevfik İleriye Vefa ZiyaretiÖlüm Yıldönümünde Tevfik İleriye Vefa Ziyareti

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.