ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"OKULUMUN KANINDA HAYAT VAR."                  Türk Kızılay Orta Anadolu Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü ile Ankara İl MEM arasında imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde, Keçiören Kocatepe İlkokulu'nda kan bağışı etkinliğini düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe Türk Kızılay Orta Anadolu Bölge Kan Merkezi Müdürü Sayın Dr. Murat GÜLER, Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR ve Ankara Kan Bağışı Merkez Müdürü Dr. Cengiz DÖNMEZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Sayın Hayati KOCA ile Sayın Mehmet ÇALIŞKAN, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK ile diğer il ve ilçe yöneticilerimiz katıldılar. İl ve ilçe yöneticilerimiz kan bağışları ile iş birliğine destek oldular.

                   Kan bağışı bilincinin toplumda yaygınlaştırılabilmesi amacıyla yürütülen iş birliği kapsamında, öğrencilerimizin yardımlaşma ve dayanışma duygularını geliştirmeye yönelik olarak yapılacak çalışmaların esasları gereği düzenlenen etkinliğin sloganı ise "Okulumun Kanında Hayat Var." oldu.

                    Keçiören Kocatepe İlkokulu'nda düzenlenen kan bağışı etkinliğini ile imzalanan iş birliği protokolü gereği amaçlanan; toplumda kan bağışı bilincinin oluşturulması ile gönüllü, düzenli ve bilinçli kan bağışçısı sayısının artırılması hedefi desteklendi.

                   Etkinlik, Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR' ın, Keçiören Kocatepe İlkokulu yönetici ve öğretmenleri ile yaptığı değerlendirme toplantısı ile sona erdi.

02-04-202102-04-202102-04-2021

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.