ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Okulumun Kanında Hayat Var."          Türk Kızılay Orta Anadolu Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü ile Ankara İl MEM arasında iş birliği protokolü imzalandı. Kan bağışı bilincinin toplumda yaygınlaştırılabilmesi amacıyla yürütülecek olan protokol kapsamında, öğrencilerimizin yardımlaşma ve dayanışma duygularını geliştirmeye yönelik olarak yapılacak çalışmaların esasları belirlendi.

          Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi/özel eğitim kurumlarındaki öğrenci, öğretmen ve velileri kapsayan iş birliği protokolün sloganı ise "Okulumun Kanında Hayat Var." olarak belirlendi. İmzalanan iş birliği protokolü ile toplumda kan bağışı bilincinin oluşturulması ile gönüllü, düzenli ve bilinçli kan bağışçısı sayısının artırılması amaçlandı.

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.