ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimizin Karne Heyecanı

2015- 2016 Eğitim Öğretim Yılı 2. yarıyıl sonu karne dağıtım töreni Yenimahalle Orhangazi İlkokulunda Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’in katılımıyla yapıldı.
Öğrencilerimizin Karne Heyecanı

Pursaklar Feride Bekçioğlu Ortaokulu öğrencilerinin halk oyunları gösterisiyle başlayan karne dağıtım töreninde Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem tüm katılımcı ve öğrencilere Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz’ın sevgi ve selamlarını iletti. Öğrencilerin karnelerindeki notların okullarındaki başarıları olduğuna vurgu yapan Bakan Yardımcısı Orhan Erdem tüm öğrencilerden özellikle tatilde de kitap okumalarını, sinema, tiyatroya gitmelerini, spor yapmalarını ve dinlenmelerini tavsiye etti ve tüm öğrencilerin memlekete hayırlı evlatlar olarak yetişmeleri temennisinde bulundu.

Orhangazi İlkokulunda öğrencilerin karne heyecanına ortak olarak kendilerini sabırsızlıkla bekleyen miniklerin karnelerini dağıtan Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’e, Vali Yardımcısı S. Hurrem Aksoy, Ankara Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakcı, Yenimahalle  Kaymakamı Mustafa Dündar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Gül, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri de eşlik etti.

Karneleriyle birlikte öğrencilere kırtasiye seti ve okul çantasının da dağıtıldığı tören toplu fotoğraf çekimiyle son buldu. 

 

20-06-2016

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.