ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ödüllü Aşçılardan Makam Ziyareti

Ödüllü Aşçılardan Makam Ziyareti

Gazi Mesleki Eğitim Merkezi Açık Meslek Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğrenci ve öğretmenleri Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

 

ANPADER Ankara Profesyonel Aşçılar Derneği tarafından düzenlenen yarışmada Gazi Mesleki Eğitim Merkezi Açık Meslek Lisesi öğrencileri 1.Başkent Aşçılar ve Pastacılar Şampiyonası ANK103-Usta Aşçılar Ana Yemek Yarışmasında birinci olarak altın madalyayı aldı. 1 Altın, 3 Gümüş ve 2 Bronz madalyayı almaya hak kazanan öğrenciler ödül ve sevinçlerini Milli Eğitim Müdürü Bozkurt’la paylaştı.

 

Öğrencilerin başarısından kendisinin de ziyadesiyle mutlu olduğunu belirten Bozkurt, öğrenci ve öğretmenlerle sohbet ederek başarılarının daim olması temennisinde bulundu. 

 

Ödüllü Aşçılardan Makam Ziyareti

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.