ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR'IN YIL SONU MESAJI...

MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR'IN YIL SONU MESAJI...

          2020-2021 eğitim-öğretim yılının hem birinci hem de ikinci döneminde, salgın koşulları içinde kimi zaman uzaktan kimi zaman da yüz yüze eğitimle devam eden süreçte, en önemli önceliklerimizden olan sevgili ögrencilerimizin, çocuklarımızın eğitimi için; her koşulda fedakârca çalışan kıymetli öğretmenlerimiz, biz eğitimcilerle her daim işbirliği içinde olan değerli velilerimiz!

          Öğretmen, öğrenci ve veli dayanışması içinde zorlu bir yıl geçirdik. Salgın döneminde öğrencilerimizin sağlıklı kalması ve gerektiginde uzaktan eğitim, gerektiginde de yüz yüze eğitim faaliyetlerine katılımı için sarf ettiğiniz emeğin, gayretin farkındayız, müteşekkiriz.

          Bir sonraki eğitim öğretim dönemine öğrencilerimizin iyi bir başlangıç yapmaları için; çocuklarımızın ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda, salgın koşullarını da dikkate alarak hazırlanan, Bakanlığımızın "Telafide ben de varım!" sloganıyla başlattığı etkinliklerden de yararlanarak verimli bir tatil dönemi geçirmeleri için fırsatlar sağlamış bulunmaktayız. 

          Her biri evladımız olan öğrencilerimizin öncelikle telafi programlarından yararlanarak; mutlu, sağlıklı, huzurlu ve verimli bir tatil dönemi geçirmelerini diliyorum.

          Bu vesileyle eğitim kalitesinin yükselmesi için, her koşulda her türlü desteği esirgemeyen Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK ve Valimiz Sayın Vasip ŞAHİN başta olmak üzere, Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, İl ve İlçe yöneticilerimize; okullarımızda görev yapan yönetici, öğretmen ve personelime, okul aile birliklerimizin değerli başkan ve üyelerine, velilerimize teşekkür ediyor; öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin tatillerini sağlık, mutluluk, huzur içinde geçirmelerini temenni ediyorum.

 

                                                                                                                TuranAKPINAR

                                                                                                   Ankara İl Millî Eğitim Müdürü

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.