ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR, ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE OKUL ZİYARETİNDE BULUŞTU

   
MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR, ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE OKUL ZİYARETİNDE BULUŞTU

        Ankara İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Turan Akpınar, okul ziyaretleri çerçevesinde Şehit Adil ERDOĞAN Ortaokulu'na misafir oldu. 

        Şehit Adil ERDOĞAN Ortaokulu'nu ziyaret eden Ankara İl Milli Eğitim Müdürümüz Turan Akpınar, okul yöneticileri ve öğretmenlerden eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyarette İl Millî Eğitim Müdürümüz Akpınar'a Müdür Yardımcımız Hayati KOCA ve Etimesgut İlçe Millî Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım da eşlik etti.

        Okul yöneticilerinden okulda yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz Akpınar, daha sonra öğrenci ve öğretmenlerle Sayın Bakanımızın  2023 Eğitim Vizyon'u konuşmasıyla ilgili bir süre sohbet etti.

        Aynı zamanda içinde özel eğitim sınıfı da barındıran Şehit Adil ERDOĞAN Ortaokulu'nda Özel Eğitim Öğrencileri ile de bir araya gelen Akpınar, öğrencilerin ihtiyaçları ve eğitim durumları ile ilgili okul yetkililerinden bilgi aldı.

03-12-2019

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.