MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANARAK STEM&MAKER ÖĞRETMEN EĞİTİMİNİ ALAN ÖĞRETMENLERE KATILIM BELGELERİ VERİLDİ.
![MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANARAK STEM&MAKER ÖĞRETMEN EĞİTİMİNİ ALAN ÖĞRETMENLERE KATILIM BELGELERİ VERİLDİ.](/meb_iys_dosyalar/2019_01/25152726_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Ahmet Erman AKBULUT’un katılımlarıyla Müdürlüğümüz ile Türk Hava Kurumu Üniversitesi arasında, ilimiz öğretmenlerine yönelik; proje tabanlı öğrenmeye dayalı STEM&Maker atölye eğitimleri verilmesi, ilimiz öğrencilerine yönelik; Türk Hava Kurumu Üniversitesi kampüs gezileri, mühendislik uygulamaları atölye etkinlikleri, havacılık ve uzay bilimleri ile diğer mühendislik bölümlerinin tanıtımlarını kapsayan akademik, sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlenmesine ilişkin protokol imzalanarak, 21-25 Ocak arasında, “öğretmen atölyeleri” kapsamında düzenlenen STEM&Maker Öğretmen Eğitimlerine katılan öğretmenlere katılım belgeleri de verildi. Programda Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Hüseyin BALTUTAR da hazır bulundular.