ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE KALKINMA AJANSI ARASINDA TEKNİK DESTEK İMZA TÖRENİ YAPILDI

  Ankara Kalkınma Ajansı ile Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında teknik destek kapsamında desteklenen 2 projenin imza töreni, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR ve Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif ŞAYIK'ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.
 MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE KALKINMA AJANSI ARASINDA TEKNİK DESTEK İMZA TÖRENİ YAPILDI

 

2019 Yılı Teknik Destek Programı çerçevesinde desteklenmeye hak kazanan 6 kurum ve okulumuzun projelerinin de imzalandığı törende Müdür Yardımcımız Mehmet ÇALIŞKAN da hazır bulundular.

Müdürlüğümüz AR-GE Birimi Ulusal Projeler ve Stratejik Planlama Ekipleri olarak, "Ankara Kalkınma Ajansı 2019 yılı Teknik Destek Programı" çerçevesinde başvurusunu yapmış olduğumuz "İleri Teknoloji Becerileri Geliştirme Eğitici Eğitimi" ve "Eğitim Teknolojileri ve Web 2.0 Araçları Kullanımı Eğitimi" projelerimiz Ankara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmeye değer bulunmuştur.

Müdürlüğümüzle birlikte Ankara Fen Lisesi, Beypazarı Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Nallıhan Halk Eğitim Merkezi, İMKB Sincan Kayalıboğaz İlkokulu, Kahramankazan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Etimesgut Rehberlik ve Araştırma Merkezi'nin de projeleri desteklenmeye değer görülmüş olup, bu kurumların yöneticileri de  Ankara Kalkınma Ajansı ile "Teknik Destek Protokolü"  imza törenine katılmış ve destek belgelerine imza atmışlardır.

17-02-202017-02-2020

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.