ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE GAZİ ÜNİVERSİTESİ ARASINDA EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Gazi Üniversitesi  ile Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında "Eğitimde İş Birliği Protokolü" imza töreni, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR ve Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın İbrahim USLAN'ın katılımıyla gerçekleştirildi.
 MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE GAZİ ÜNİVERSİTESİ ARASINDA EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Millî Eğitim Bakanlığı'na bağlı eğitim kurumlarında başta eğitimin niteliği ile ilgili olmak üzere taraflarca uygun görülen tüm alanlarda karşılıklı kurumsal kapasiteleri güçlendirmek için taraflar arasında iş birliği ve koordinasyonu sağlamak amacıyla oluşturulan protokolün imzalandığı törende Gazi Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Yaşar AYDEMİR  ve Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mehmet ÇALIŞKAN da hazır bulundular.

Protokol ile okullarımızın üniversitelerin imkânlarından faydalanmasının ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başlattığımız Başkent Öğretmen Atölyeleri ve Danışman Akademisyen Uygulaması gibi çalışmaların önü açılacaktır. Bu Protokol, ifade edilen amaçlara yönelik hizmetlerin yürütülmesinde, Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Gazi Üniversitesi arasındaki eğitimde iş birliğine ait usul ve esasları kapsamaktadır.

18-02-202018-02-2020

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.