ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR VE EŞLERİ SAYIN MUAZZEZ AKPINAR DÜNYA KADINLAR GÜNÜ DOLAYISIYLA MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELİ İLE BULUŞTULAR
![MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR VE EŞLERİ SAYIN MUAZZEZ AKPINAR DÜNYA KADINLAR GÜNÜ DOLAYISIYLA MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELİ İLE BULUŞTULAR](/meb_iys_dosyalar/2019_03/08191923_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR ve eşleri Sayın Muazzez AKPINAR Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Müdürlüğümüz personeli ile buluştular. Her yıl 8 Mart´ta kutlanan ve Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış uluslararası bir gün olan, Dünya Kadınlar Günü’nde kadın personellerimize çiçek vererek, bu özel ve anlamlı günlerini kutladılar.