ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR TEMEL YETERLİLİK TESTİ (TYT), ALAN YETERLİLİK TESTİ (AYT) VE YABANCI DİL TESTİ (YDT) SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEDİ
![MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR TEMEL YETERLİLİK TESTİ (TYT), ALAN YETERLİLİK TESTİ (AYT) VE YABANCI DİL TESTİ (YDT) SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEDİ](/meb_iys_dosyalar/2019_06/14160213_001.jpg)
15- 16 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testi (AYT) ve Yabancı Dil Testi YDT) sınavlarına girecek tüm öğrencilerimize başarılar dilerim.
Turan AKPINAR
İl Millî Eğitim Müdürü