ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR MESLEKİ EĞİTİMİN SON GÜNÜNDE ETİMESGUT BİLİM VE SANAT MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR MESLEKİ EĞİTİMİN SON GÜNÜNDE ETİMESGUT BİLİM VE SANAT MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR mesleki eğitimin son gününde Etimesgut Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret etti.  

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR Etimesgut Bilim ve Sanat Merkezinde sürdürülen Proje Üretimi ve Yönetimi Programını başarı ile tamamlayarak üstün başarı belgesi almaya hak kazanan Ecem Dilem AKSU'ya üstün başarı belgesini takdim etti. Ödül töreni ve kurumda görev alan öğretmenlerin düzenlediği müzik dinletisinin ardından Müdürümüzün kurum öğretmenleri nezdinde tüm öğretmenlere iyi tatil dileklerinden sonra program son buldu.

Programda Müdür Yardımcılarımız Sayın Hayati KOCA ve Sayın Aburrrahman TÜLÜCE, Etimesgut Kaymakamı İzzettin SEVGİLİ, Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Arzu EROL ve Engin EREL de hazır bulundular.

28-06-201928-06-2019

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.