MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR ETİMESGUT İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
![MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR ETİMESGUT İLÇESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU](/meb_iys_dosyalar/2018_12/24151224_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR, düzenli olarak gerçekleştirdiği ilçe/okul ziyaretleri kapsamında bu hafta Etimesgut İlçesindeki Bağlıca İlkokulu, Fatma Bacı Anaokulu ve inşaatı devam eden okulları ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Okulların fiziki durumları ve eğitim-öğretim süreçleri ile ilgili bilgi alınan ziyarette Müdür Yardımcımız Sayın Hayati KOCA ve Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer YILDIRIM da hazır bulundular.