ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR DEMOKRASİ EĞİTİMİ VE OKUL MECLİSLERİ İL TEMSİLCİSİ SEÇİMİNE KATILDI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR DEMOKRASİ EĞİTİMİ VE OKUL MECLİSLERİ İL TEMSİLCİSİ SEÇİMİNE KATILDI

        Millî Eğitim Müdürümüz Turan AKPINAR, Cumhuriyetimizin demokrasi ile güçlendirilmesi; öğrencilerimizde yerleşik bir demokrasi kültürünün oluşturulması, hoşgörü ve çoğulculuk bilincinin geliştirilmesi, kendi kültürünü özümsemiş, milli ve manevi değerlere bağlı, evrensel değerleri benimseyen nesillerin yetiştirilmesi; öğrencilere seçme, seçilme ve oy kullanma kültürünün kazandırılması; katılımcı olma, iletişim kurabilme, demokratik liderliği benimseyebilme ve kamuoyu oluşturabilme becerilerinin kazandırılması amacıyla uygulanan “Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri”  projesi kapsamında,  2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı “İl Öğrenci Meclisi Temsilciliği Seçimi”ne katıldılar.

        Altındağ İlçesi Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yapılan seçimde Müdür Yardımcımız Nesrin KAKIRMAN da hazır bulundular.

13-12-201813-12-2018

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.