ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÇANKAYA´DA İNCELEMELERDE BULUNDU
![MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÇANKAYA´DA İNCELEMELERDE BULUNDU](/meb_iys_dosyalar/2018_09/30141859_b2f8153b-be85-4ac8-8f79-bc8186711bf4.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR, Çankaya İlçemizde yapılan MTSK uygulama alanı ile 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında açılan Yunus Emre İlkokul/Ortaokulunun fiziki durumu hakkında bilgi aldı. Ziyaret esnasında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hayati KOCA ile Çankaya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Methi ÇELİK hazır bulundular.