ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BU HAFTA PURSAKLAR İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
![MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ BU HAFTA PURSAKLAR İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2019_02/03171802_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR, Pursaklar İlçesi Pursaklar İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Mesleki Yeterlik Sınavı (SRC) ile İlçede yapımı devam eden okullarımız ve okullarımızdaki ikinci dönem eğitim-öğretim hazırlıkları hakkında bilgi aldı. Ziyarette Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILIÇGİL de hazır bulundu.