ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt ve Beraberindeki İl Kutlama Kurulundan Vali Mehmet Kılıçlar’a Ziyaret

Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt ve Beraberindeki İl Kutlama Kurulundan Vali Mehmet Kılıçlar’a Ziyaret

23-27 Kasım tarihlerinde bir hafta kutlanacak olan Öğretmenler Günü etkinlikleri, Öğretmenler Günü İl Kutlama Kurulunun Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u makamında ziyaret etmesiyle başladı ve Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’ la birlikte heyetin Ankara Valisi Sayın Mehmet Kılıçlar’ı makamında ziyaret etmesiyle devam etti.

 

Eğitimin en önemli unsuru olarak gördüğü öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak sözlerine başlayan ve Öğretmenler Günü program akışıyla ilgili Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar’a birifing veren Milli Eğitim Müdürü Bozkurt “ Öğretmenlik kutsal bir meslektir. Öğretmenler hiçbir zaman unutulmaz. Bu vesile ile bizler de  Öğretmenler Günü program akışımızda yer aldığı üzere Karşıyaka ve Cebeci Asri mezarlığında yatmakta olan merhum Milli Eğitim Bakanlarımızın ve eğitim şehidi olan öğretmenlerimizin kabirlerini, şehit olan öğretmenlerimizin ailelerini ve huzur evinde kalan öğretmenlerimizi de ziyaret edeceğiz.” dedi.

 

Ankara Valisi Sayın Mehmet Kılıçlar nesillerimizin yetişmesinde emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkürlerini sunarak başladığı konuşmasında öğretmenlik mesleğinin çok fedakarlık istediğini ve öğretmenliğin ulvi bir meslek olduğunu belirtti. 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesi ile de bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayan Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, kendisini ziyarete gelen katılımcılarla sohbet edip günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

 

23-11-201523-11-201523-11-201523-11-201523-11-2015

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.