ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

 

Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt ve beraberindeki heyet Yenimahalle Batıkent Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

 

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında açılan Batıkent Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini gezen ve okul hakkında bilgi alan Milli Eğitim Müdürü Bozkurt Ankara’ya yeni bir okul kazandırmanın gururunu yaşadıklarını ve eğitim amaçlarına hizmet eden yeni, modern ve donanımlı okulların artmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Milli Eğitim Müdürü Bozkurt; derslik sistemiyle eğitim veren, spor salonu, fizik, kimya, biyoloji laboratuarları bulunan, tasavvuf korosuna sahip ve cuma günleri öğrencilerine kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için eğitim seminerleri düzenleyen okulun, öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte olmasından da memnun kaldığını belirtti. Öğrencileri daha sosyal, özgüveni yüksek, kendisine güvenen, okuyan, araştıran, yorumlayan bireyler olarak hayata hazırlamanın önemini her fırsatta belirten Bozkurt; öğrencilerin güzel sanatlarda, sosyal etkinlik, resim, müzik ve sanatın herhangi bir dalında desteklenmesi gerektiğinin de altını çizdi. Okulda resim, okçuluk, izcilik, ahşap boyama, hat, tezhip, ebru, kâtı, keman, ney, tenis, gitar gibi pek çok sosyal etkinlik alanlarında eğitim verilmesinden ve öğrencilerin bu alanlara heveslendirilmesinden de oldukça memnun kaldığını ifade eden Bozkurt okul yönetimine ve öğretmenlere özverili çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

 

Yaptığı okul ziyaretleriyle; eğitimin can damarı olarak gördüğü öğrenci ve öğretmenlere daha yakın olduğunu ve bundan da büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Bozkurt:“Bulduğum her fırsatta eğitim camiamızın mimarı olarak gördüğümüz ve eğitimin temeline oturtarak okul yönetiminde söz hakkı verdiğimiz  öğretmenlerimizle bir araya gelmek ve onları kendi okullarında ziyaret etmek, onlarla sohbet etmek ve onlara daha yakın olabilmek bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamayı kendilerine görev edinmiş, mesleğini severek, önemseyerek ve titizlikle yürüten tüm öğretmenlerimize bütün samimiyetimle teşekkür ediyorum. Bu kutsal görevinizde her daim yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum.” dedi.

 

Milli Eğitim Müdürü Bozkurt okul yöneticilerine ve öğretmenlere gösterdikleri ilgi ve nezaket için teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

 

Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Okul Ziyaretlerine Devam EdiyorMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.