ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisan’da Makamını Yarının Büyükleriyle Paylaştı

Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisan’da Makamını Yarının Büyükleriyle Paylaştı

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları miniklerin makam ziyaretleriyle başladı.

 

Erol Bozkurt, aileleriyle birlikte kalabalık bir heyet olarak gelen öğrencileri Mustafa Necatibey salonunda kabul etti. Sözlerine, ziyaretine gelen tüm öğrencilerin ve diğer katılımcıların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak başlayan Ankara Milli Eğitim Müdürü bugünün anlam ve öneminden ötürü büyük bir gurur ve heyecan taşıdığını belirtti.

 

Bugünün küçüklerini ülkemizin yarınları olarak gördükleri için; onlara çok değer verdiklerini belirten Bozkurt: “ Sizler bize emanetsiniz, aynı zamanda yarınlarımızın da emanetçisisiniz, bu nedenle üzerinizde büyük bir sorumluluk var. Ancak biz size güveniyor, bu büyük sorumluluğu hakkıyla taşıyabileceğinize inanıyoruz. Zaten TBMM’nin açılışıyla birlikte tüm dünyaya hür ve bağımsız bir millet olduğumuzu ilan ettiğimiz günün kutlandığı bayramın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak size hediye edilmesi de size duyulan güvenin göstergesidir. Yarınlarımızı sizler kuracak, ülkemizi farklı görevlerde sizler temsil edeceksiniz. Onun için yarınlarımızsınız, diyoruz. Sizler ecdadınızın verdiği güven ve ilhamla çok büyük işler başarabilecek güç ve yeteneğe sahipsiniz.” diye sözlerini sürdürdü.

 

Konuşmasının ardından makamını Etimesgut Kadri Suyabakan İlkokulu öğrencisi Esmanur Köşker’ e bırakan Erol Bozkurt, herhangi bir isteği ya da talimatı olup olmadığını sordu. Esmanur’ la şakalaşan Bozkurt, sırasıyla ziyaretine gelen öğrencileri makamına oturtup mesajları varsa iletmelerini istedi. Makama oturan bütün öğrenciler, TBMM’nin açılışının yıldönümünü kutladığımız bu bayramı çocuklara hediye etmesinden dolayı M. Kemal Atatürk’ e teşekkür ettiklerini ve mutlu olduklarını belirttiler. Emanet olarak verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye gayret edeceklerini söylediler.

 

Çok neşeli, keyifli sohbetlerin yapıldığı ziyarette, çocuklarımızın duru su gibi temiz ve saf dünyalarını dışa vuran samimi konuşmaları katılanlar tarafından coşkuyla alkışlandı. Makama son olarak oturan öğrenci, sazıyla iki güzel Türkü çalıp söyledi.

 

Bozkurt, yarınımızın güvencesi çocuklara hediyeler verdi. Hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından onları tek tek uğurladı.

 

Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle PaylaştıMilli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, 23 Nisanda Makamını Yarının Büyükleriyle Paylaştı

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.