ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Bozkurt’tan Pursaklar´a Nezaket Ziyareti

Milli Eğitim Müdürü Bozkurt’tan Pursaklar´a Nezaket Ziyareti

 

Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Gürbüz ve beraberindeki heyet Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i makamında ziyaret etti.

 

Türkiye’de ilk kez Pursaklar Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve 4 yıldır eğitime hizmet veren Nezaket Okulları hakkında Milli Eğitim Müdürü Bozkurt’a bilgi veren Başkan Çetin, geleceğimizi inşa etmenin yolunun nezaketli, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler yetiştirmekten geçtiğini ve isteklerinin bu okulları Türkiye genelinde yaygınlaştırmak olduğunu belirtti.

 

Belediye Başkanı Çetin’e eğitime verdiği destek ve eğitim alanında gösterdiği bütün çalışmaları adına teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, en değerli varlıklarımız olan öğrencilerimizin bu okullarda adab-ı muaşeret kurallarını öğrenmeleri ve nezaketi yaşam biçimi haline dönüştürebilmeleri bizi oldukça mutlu etmiştir. Bu okullarda edindikleri görgü kuralları, güzel konuşma becerileri, sağlıklı beslenme, iyi iletişim kurabilme, hayvan sevgisi, çevre bilinci, toplumla iletişim vb. konulardaki eğitimle, geleceğin nezaketli hanımefendi ve beyefendilerinin yetiştirileceği inancındayız.  Bu okulların Ankara’ya kazandırılmasında büyük emeği geçen Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e tekrar teşekkür eder; yavrularımızda eğitimini aldıkları nezaketin bir davranış şekli kazanmasını temenni ederiz, dedi.

 

Milli Eğitim Müdürü Bozkurttan Pursaklara Nezaket ZiyaretiMilli Eğitim Müdürü Bozkurttan Pursaklara Nezaket ZiyaretiMilli Eğitim Müdürü Bozkurttan Pursaklara Nezaket Ziyareti

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.