ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK’UN EŞLERİ SAYIN RANA SELÇUK HANIMEFENDİ ENGELLİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK’UN EŞLERİ SAYIN RANA SELÇUK HANIMEFENDİ ENGELLİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla Yenimahalle İller Bankası Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve İş Uygulama Merkezi’ne yapılan ziyarette Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK’un eşleri Sayın Rana SELÇUK engelli öğrenciler ve eğitim mensuplarıyla bir araya geldi. Ziyaret sırasında Milli Eğitim Bakan yardımcımız Sayın İbrahim ER’in eşleri Sayın Zeynep Baran ER, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR’ın eşleri Sayın Muazzez AKPINAR, Ankara Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Hüseyin BALTUTAR ve Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Tamer KIRBAÇ hazır bulundular.

Farklı engel grupları için özel olarak tasarlanan sınıfları gezen Sayın SELÇUK öğrencilerle sohbet edip, engelli öğrencilerin günlük yaşam becerilerini geliştirmek, yaşam kalitelerini artırmak ve onlara rahat bir gelecek sağlamak amacıyla hazırlanan sınıfları inceledi ve öğrencilerle bizzat ilgilendi. Okul yetkilileri ve okul aile birliği üyeleriyle konuşan Sayın Rana SELÇUK engelli eğitimi için yapılması gerekenleri, karşılaşılan sorunları ve projeleri dinledi.

Ziyaret otizm hakkındaki bilgilendirme, okuldaki engelli öğrencilerin şiir dinletisi, semazen gösterisi ve hediye takdimi ile son buldu.

MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK’UN EŞLERİ SAYIN RANA SELÇUK “AYDINLIK YARINLARA CAN SUYU VER” PROJESİNİN TANITIMINA KATILDI

Uygulama Merkezinden Çankaya Hamdullah Suphi İlkokulu’na geçen Sayın Rana SELÇUK ve beraberindeki heyet  “Aydınlık Yarınlara Can Suyu Ver” Projesi’nin tanıtımına katıldı. Tanıtım programında Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK’un eşleri Sayın Rana SELÇUK’a, Tarım ve Orman Bakanı Sayın Bekir PAKDEMİRLİ’nin eşleri Sayın Ahu PAKDEMİRLİ ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR’ın eşleri Sayın Muazzez AKPINAR eşlik etti. Programda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Abdurrahman TÜLÜCE’de hazır bulundu.

03-04-201903-04-201903-04-201903-04-201903-04-201903-04-201903-04-201903-04-201903-04-2019

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.