ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR ETİMESGUT İLÇESİ BİLGE KAĞAN İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ
![MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN TURAN AKPINAR ETİMESGUT İLÇESİ BİLGE KAĞAN İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2019_01/21150503_1.jpg)
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR Etimesgut İlçesi Bilge Kağan İlkokulu’nu ziyaret ederek, yapımı gerçekleştirilen 7 adet Tasarım-Beceri Atölyelerinin denetimini gerçekleştirdiler. Ziyarette Müdür Yardımcılarımız Abdurrahman TÜLÜCE, Göktan METO ve Şube Müdürümüz Yakup DEMİR de hazır bulundular.