ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK EBA DESTEK MERKEZLERİNİN AÇILIŞINI YAPTI

MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN ZİYA SELÇUK EBA DESTEK MERKEZLERİNİN AÇILIŞINI YAPTI

       Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, 2 Eylül 2020 Çarşamba itibariyle tüm Türkiye'de açılmaya başlanan EBA Destek Merkezlerinin Tanıtım Programını gerçekleştirdi. Mamak Ahmet Kabaklı Ortakulunda gerçekleşen programda Bakanımıza İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR, Mamak Kaymakamı Ali Sırmalı, Müdür Yardımcılarımız Mehmet Çalışkan, Abdurrahman TÜLÜCE, İl ve İlçe yöneticileri ile öğretmenlerimiz de eşlik ettiler.

         Mamak Ahmet Kabaklı Ortaokulunda Ankara'nın İlk EBA Destek Merkezinin açılışını da yapan Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SEÇUK, sırasıyla Muş, Adana, İstanbul ve Sivas illerimizde açılışı yapılan EBA Destek Merkezlerine telekonferans yöntemiyle bağlanarak İl Milli Eğitim Müdürleriyle ve öğrencilerle sohbet etti.

        Evinde bilgisayar ve internet erişimi bulunmayan öğrencilerimizin EBA'ya erişimini sağlamak amacıyla açılması planlanan EBA Destek Merkezlerinin en kısa zamanda hizmete girmesi için çalışmalar ivedilikle devam etmektedir. Bu çalışmalar tamamlandığında 979 EBA Destek Merkezi ve 21.182 adet bilgisayar öğrencilerimizin kullanımında olacaktır.

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.