ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Vefa Bardakcı’nın TEOG Sınavına Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı

Öğrencilerimizin öğrenim hayatlarında önemli bir yeri olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG)  sınavlarında tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. 
Millî Eğitim Müdürümüz Vefa Bardakcı’nın TEOG Sınavına Girecek Öğrencilere Başarı Mesajı

Ankara’da TEOG sınavlarına; 662 okulumuzda, 5 bin 836 salonumuzda,72 bin 114 öğrencimiz girecek ve 13 bin 658 öğretmenimiz de bu sınavlarda görev yapacaktır. Sınavların huzurlu bir ortamda geçmesi için gerekli tüm tedbirler alınmış ve hazırlıklar tamamlanmıştır.

Geleceğimizin teminatı olan değerli öğrencilerimize, 26-27 Nisan 2017 tarihlerinde girecekleri bu sınavlarda üstün başarılar diliyorum. Biliyorum ki şimdiye kadar yaptığınız bütün çalışmaları, bilgi ve birikimlerinizi bu sınavlarda ortaya koyacaksınız. Fakat şunu da bilmenizi isterim ki başarının tek göstergesi sınavlar değildir. Öğrencilerimizin milli ve manevi değerlere sahip, ahlaklı ve donanımlı olarak vatanına, milletine faydalı gençler olarak yetişmesi hepimizin en büyük arzusudur. Bu duygu ve düşüncelerle Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavlarına girecek olan bütün öğrencilerimize bir kez daha başarılar diliyor, onların yetişmesinde büyük emeği geçen fedakâr velilerimize ve kıymetli öğretmenlerimize de teşekkürlerimi sunuyorum.

                                                                                                             Vefa BARDAKCI

                                                                                                      İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.