ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maarif Müfettişleri 2014- 2015 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Maarif Müfettişleri 2014- 2015 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Ankara İli Maarif Müfettişleri Başkanlığı öğretim yılı sonu değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’un katılımıyla Bahçelievler 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 15 Haziran Pazartesi günü yapıldı.

 

Açış konuşmasını yapan Maarif Müfettişleri Başkanı Mehmet Öztürk, bu öğretim yılının çok yoğun bir yıl olduğunu belirtti. Özellikle özel öğretim kurumlarındaki dönüşüm çalışmaları nedeniyle çok yorucu bir dönem geçirdiklerini vurgulayan Öztürk, aynı yoğun temponun yeni öğretim yılında da devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

Mehmet Öztürk rotasyon ve isteğe bağlı yer değişikliği nedeniyle yirmi müfettiş arkadaşının aralarından ayrıldığını; bu toplantı vesilesiyle giden arkadaşlarını da uğurlamış olacaklarını belirtti. Hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

 

Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, başarılı ve verimli çalışmalarından dolayı Maarif Müfettişlerine teşekkür ederek başladığı konuşmasında özetle 2014 yılında gerçekleşen yeniden yapılanma sürecini hatırlattı. Kısa sürede yeni yapıya uyum sağlayan müfettişlerle yoğun ama verimli ve başarılı bir öğretim yılı geçirdiklerini anlattı.

 

Bozkurt: “ Bugün Ankara eğitimde belirli bir ivme ve başarı yakalamışsa bunda en büyük pay öğretmenlerimize ve onlara rehberlik edip yol gösteren sizlere aittir. TEOG başta olmak üzere merkezi sınavlarda Ankara ülke genelinde üst sıralarda yer alıyor, bundan dolayı mutluyuz, gururluyuz. Müdürlük olarak biz bu başarıyı, eğitim ortamlarını iyileştirerek destekliyoruz. Kendimize sürekli yeni hedefler belirliyoruz, bu yılki hedefimiz yatırım planlamasına dâhil edilen 43’ü ortaöğretim, 38’i temel eğitim okulu olmak üzere toplam 81okulun inşasını hızla tamamlayarak daha rahat ortamlarda eğitim öğretim hizmetlerini yürütmektir.” dedi.

 

Maarif Müfettişleri Başkanlığını yürüttükleri teftiş, inceleme, eğitim ve seminer çalışmalardan dolayı kutladığını söyleyen Bozkurt: “ İlçelerde yürüttüğünüz eğitim seminerlerini, üniversitelerle işbirliği içinde yaptığınız çalışmaları ve öğretmenlere dönük destekleyici eğitim çalışmalarınızı takdirle izliyorum. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” diyerek sözlerini sürdürdü.

 

Başka illere atanmış olan müfettişlere plaket takdiminin ardından toplantının açılış oturumu sona erdi.

 

Maarif Müfettişleri 2014- 2015 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı YapıldıMaarif Müfettişleri 2014- 2015 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı YapıldıMaarif Müfettişleri 2014- 2015 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı YapıldıMaarif Müfettişleri 2014- 2015 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı YapıldıMaarif Müfettişleri 2014- 2015 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı YapıldıMaarif Müfettişleri 2014- 2015 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı YapıldıMaarif Müfettişleri 2014- 2015 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı YapıldıMaarif Müfettişleri 2014- 2015 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı YapıldıMaarif Müfettişleri 2014- 2015 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı YapıldıMaarif Müfettişleri 2014- 2015 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı YapıldıMaarif Müfettişleri 2014- 2015 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.