ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kazan Kaymakamı Duru İlçe Yöneticileriyle Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

Kazan Kaymakamı Duru İlçe Yöneticileriyle Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

 

Kazan Kaymakamı Murat Duru; Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Göktaş ile beraber Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

 

Kaymakam Duru, ziyaret sırasında Kaymakamlık olarak eğitimi çok önemsediklerini; sürekli eğitimin ve eğitimcilerin yanında olmaya çalıştıklarını vurguladı. Kuruluşların eşgüdüm içinde çalışması için çaba sarf ettiklerini sözlerine ekledi.

 

Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk; Kazan’ın çehresini değiştirecek yatırım ve çalışmaların hayırseverlerin de desteğiyle hız kesmeden devam ettiğini belirtti.  Belediye olarak Kazan’ı bir eğitim ve sanayi üssüne dönüştürme gayretinde olduklarından söz etti. İlçelerinde faaliyet gösteren işletme ve şirketlerin bu alanda desteğini almaya ve sürekli işbirliği yapmaya özen gösterdiklerini vurguladı.

 

Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, Ankara’nın en hızlı gelişen ilçesi olarak gördüğü Kazan’ın, özveriyle çalışan yöneticilerini ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Eğitime ve eğitimcilere eksilmeyen desteklerinden dolayı Kaymakam Murat Duru ve Belediye Başkanı Ertürk’e teşekkür eden Bozkurt: “ Bütün ilçelerimizde olduğu gibi Kazan’da da kaymakamımızın ve belediye başkanımızın desteğini her zaman yanımızda hissetmek bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Sizler gibi eğitime ve eğitim kurumlarına gönül vermiş yöneticilere sahip olmak bizim için, Ankara için bir şans ve biz bunun farkındayız. Bu dinamik kadro ile birlikte Ankara’yı eğitimde zirveye taşımak istiyoruz.” diye sözlerini tamamladı.

 

Samimi bir havada gerçekleşen ziyaret sırasında, yürütülen ve planlanan çalışmalar ile gelecekte neler yapılabileceği konusunda görüş alış verişinde bulunuldu. 

 

Kazan Kaymakamı Duru İlçe Yöneticileriyle Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret EttiKazan Kaymakamı Duru İlçe Yöneticileriyle Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret EttiKazan Kaymakamı Duru İlçe Yöneticileriyle Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.