ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KALİTE TAKİP SİSTEMİ BAŞARI BELGESİ'Nİ HAK EDEN MÜDÜRLERİMİZ BELGELERİNİ ALDILAR

KALİTE TAKİP SİSTEMİ BAŞARI BELGESİ'Nİ HAK EDEN MÜDÜRLERİMİZ BELGELERİNİ ALDILAR

         Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün okullar arası uygulama birliği sağlamak, nitelikli, sürdürülebilir bir eğitim sunmak ve bir yol haritası oluşturmak için hazırladığı "Anadolu imam hatip liseleri ve ortaokulları vizyon belgesi" bağlamında; eğitim ortamları ve fiziki imkânlar, öğretmenler ve eğitim yöneticileri mesleki gelişimi; akademik gelişim, kariyer planlama ve üniversiteye hazırlık çalışmaları; öğrencilerin mesleki gelişimleri; değerler eğitimi, bilim, sanat, spor ve sosyal etkinlikler; okul tarafından gerçekleştirilen örnek ve özgün uygulamalar/projeler ile izleme ve değerlendirme alanlarında 2018 ? 2019 eğitim öğretim yılında altı aylık "Kalite Takip Sistemi" sürecinde başarı belgesini almaya hak kazanan müdürlerimiz Türkiye genelinde yapılan etkinliklerle belgelerini alırken, projenin Ankara'da gerçekleşen etkinliğinde okul müdürlerimiz belgelerini Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Turan AKPINAR'dan aldılar.

        Müdür Yardımcımız Hilmi KARABACAK'ın katıldığı etkinlik, Sayın AKPINAR'ın başarı temennileri ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.