İYİ TATİLLER SEVGİLİ ÇOCUKLAR...
Bakanımız Sayın Yusuf TEKİN, Ankara Valimiz Sayın Vasif ŞAHİN, Temel Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI, Destek Hizmetleri Genel Müdürümüz Ömür Fatih KARAKULLUKÇU, Personel Genel Müdürü Bülent ÇİFTCİ, Vali Yardımcımız Sayın Namık Kemal NAZLI, Etimesgut Kaymakamımız Sayın Dr. Naci AKTAŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yaşar KOÇAK'ın katılımları ile 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesiyle Şehit Yasin Kendircioğlu Ortaokulu'nda "Karne ve Yıl Sonu Değerlendirme" programı gerçekleştirildi
Programın yürütülmesinde emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder, gelecek Eğitim-Öğretim yılı için tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileriz.