ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İşitme Engelli Şampiyon Güreşçiler Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u Ziyaret Etti

İşitme Engelli Şampiyon Güreşçiler Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u Ziyaret Etti

Gürcistan’ın Tiflis şehrinde 10-18 Ekim 2015 tarihlerinde düzenlenen “İşitme Engelliler Avrupa Güreş Şampiyonası’nda” birinci olan İşitme Engelliler Güreş Takımı sporcularından Altındağ Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencileri Ankara Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’u makamında ziyaret ettiler.

 

Başarılarından ötürü öğretmen ve öğrencileri tebrik eden Milli Eğitim Müdürü Bozkurt: “ İşitme engelli öğretmen ve öğrencilerimizin elde ettiği bu başarı bizi gururlandırdı. Engelli olmanın bir engel olmadığını bize gösterdikleri için öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.”dedi.

 

İşitme Engelliler Güreş Takımı sporcuları ise 6 ay sonra İran’da yapılacak Dünya Şampiyonası’nda da başarılı olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını ifade ettiler. Ziyaretin ardından sporcular Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’a okullarında yapılan Türk Bayrağı rozetini hediye ettiler.

 

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.