ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İRFAN SEDİRİ", KALECİK HASAYAZ İLKOKULU VE ORTAOKULUNDA MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR...          "Aklımızda öğretmeye ve öğrenmeye duyduğumuz heyecan, kalbimizde geleceğe umut olmak için taşıdığımız insanlık sevgisiyle çıktığımız bu yolculukta, atıl durumdaki sıralardan umutlar yeşerttik ve "İrfan Sediri"ni yaptık."

          Kalecik Hasayaz İlkokulu ve Ortaokulunda görev yapan öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz için kolları sıvadı ve atıl durumdaki sıraları "İrfan Sediri" olarak öğrencilerimize geri kazandırdı. Kütüphane raflarına ve okuma köşesine dönüştürülen alan öğrencilerimizden büyük bir ilgi ve beğeni topladı. Emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik eder, umutları yeşerttikleri irfan sedirlerinde öğrencileriyle birlikte keyifli okumalar dileriz.

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.