ANKARA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Vefa BARDAKCI’nın Yıl Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Vefa BARDAKCI’nın Yıl Sonu Mesajı

Sevgili öğrenciler, Değerli eğitim yöneticileri, Saygıdeğer öğretmenler ve kıymetli veliler 2017/2018 Eğitim Öğretim yılını başarılı bir şekilde tamamlamış olmanın mutluluk ve heyecanını sizlerle paylaşıyorum.

 

Sevgili Öğrenciler;

Çok çalıştınız, yoruldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Tatil sürecinde öncelikle dinlenmenizi aileniz ve sevdiklerinizle dolu dolu zaman geçirmenizi, kişisel ve sosyal gelişiminizi destekleyici faaliyetlerde bulunmanızı ve bol bol kitap okumanızı tavsiye ediyorum.

 

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

Çocuklarımızın yetişmesinde emeğinizin, gayretinizin ne kadar çok olduğunu biliyorum. Eğitim öğretim yılı boyunca  geleceğimizi sağlam temeller üzerine oturtmak amacıyla yaptığınız tüm özverili çalışmalar için sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, hepinize şimdiden iyi tatiller diliyorum.

 

Kıymetli Velilerimiz;

Çocuklarınız elinden gelen bütün gayreti göstererek çalıştılar. Onların karnedeki notları elbette ki önemlidir ama asıl önemli olan her koşulda çocuklarınıza duyduğunuz güveni ve desteği sürdürmektir. Hiçbir karne notu çocuğunuzdan daha değerli değildir. Çocuklarınıza her zaman onların yanında olduğunuzu hissettirmelisiniz ki onlar da çalışmaları ve yetenekleri doğrultusunda hayallerini gerçekleştirip toplumdaki yerlerini alabilsinler.

 

Sağlıklı, mutlu, dinlenmiş olarak tekrar buluşmak dileğiyle tüm öğrencilerimize, öğretmen arkadaşlarımıza iyi bir tatil diliyor, eğitime gönül veren herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.

Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Caddesi MEB Beşevler Kampüsü Bina No 6 İ Blok Yenimahalle ANKARA - 0 312 306 86 00 / 306 86 04 / 306 86 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.